Vítejte na stránkách společnosti ČEVAS group s.r.o.

U nás najdete kompletní nabídku strojů a zařízení pro zajištění technických přístupů za účelem provádění prací ve výškách.

Profil společnosti

Nové DINO 190XTE

23.5.2015

Představení DINO 190 XTE – nový přívěs s nejlepší nosností ve své třídě

DINOLift představuje novou přívěsnou plošinu DINO 190 XTE s působivou nosností 250 kg v koši. Větší, rozměrnější koš má nově vyřešený vstup, který zajišťuje uživateli větší komfort a usnadňuje nástup do koše. Díky těmto inovacím má uživatel více místa v koši a je mu umožněn lepší pohyb v koši. To vše znamená lepší produktivitu práce – více osob, více nástrojů, více materiálu „na jeden zátah“.

Nové DINO 190 XTE má standardní vybavení známé z posledních novinek modelové řady DINO II, jako je například efektivní pohonný systém, kontinuální rotace výložníku, Hydraulická rotace koše v rozsahu 180°, nové ovládací prvky, nová konstrukce stabilizátorů. Díky tzv. pavoučím podporám lze DINO 180 XTE snadno ustavit ve svahu se sklonem až 8°. Pod košem se nachází univerzální závěsný bod, který umožní vyzvednutí břemene o hmotnosti až 250 kg. To také přispívá k vylepšené všestrannosti stroje, stroj se tak stává efektivní pracovní plošinou s využitím i pro zvedání materiálu. Tento model ocení zejména pracovníci, kteří potřebují manipulovat s většími předměty, jako jsou reklamní panely, velkoformátové obklady, apod.

"Naši zákazníci nám poslali jasný vzkaz: Hledají nové způsoby, jak zlepšit produktivitu, koš s vyšší nosností a většími rozměry jsou dva z nich. Také jsme se dozvěděli, že přívěsné plošiny jsou neuvěřitelně populární tak dlouho, dokud je přívěs vhodný na plnění úkolu. To znamená, že musíme neustále naslouchat našim zákazníkům, navrhovat a stavět Dino přívěsy, které splňují specifické potřeby provozovatele, od shora dolů. Je to nejlepší způsob, jak uspět na vysoce konkurenčním trhu, AWP, " říká Karin Nars, ředitelka prodeje, marketingu a komunikace společnosti Dinolift.

Pro více informací nás neváhejte kontaktovat !

Prospekt ke stažení zde [pdf]

< zpět na aktuality