Vítejte na stránkách společnosti ČEVAS group s.r.o.

U nás najdete kompletní nabídku strojů a zařízení pro zajištění technických přístupů za účelem provádění prací ve výškách.

Profil společnosti

Profil firmy

Sídlo

Společnost ČEVAS group s.r.o. zahájila v roce 2004 spolupráci s jedním nejvýznamnějších výrobců teleskopických pracovních plošin, finskou firmou DINOLift. Námi dodávané plošiny  DINOLift  si získaly své příznivce zejména z řad půjčoven pracovních plošin a firem pro které je výkon a spolehlivost hlavním kritériem výběru. V této obchodní strategii jsme se rozhodli pokračovat i v dalších letech a proto v roce 2008 jsme rozšířili nabídku plošin o nůžkové a kloubové samohybné plošiny americko-britské firmy SNORKEL.

Ne všechny technické přístupy jsou dosažitelné ze země a proto od roku 2008  vycházíme vstříc požadavkům i těchto zákazníků a rozšiřujeme nabídku o  závěsné pracovní plošiny, závěsné sedačky a jiné „speciálky“ od francouzské firmy FIXATOR u kterých je výkon, kvalita a bezpečnost standardem.

Zákazníkům s menšími nároky na výkon a mobilitu, kteří přesto chtějí investovat do kvality a pracovat ve výškách bezpečně, nabízíme od roku 2010 hliníkové žebříky, pojízdné plošiny a věže od Italsko-polské firmy FARAONE.

Samozřejmostí jsou komplexní servisní služby na všechny námi dodávané zařízení, revize, školení obsluhy a finanční služby.

Kvalitu našich služeb podtrhuje zavedení systému jakosti ISO 9001 od roku 2001 a několik dalších oprávnění k činnosti vydaných přímo zkušebními orgány.

Našim cílem je spokojený zákazník, který se k nám bude vracet.

Mezi naše nejvýznamnější klienty patří: