Vítejte na stránkách společnosti ČEVAS group s.r.o.

U nás najdete kompletní nabídku strojů a zařízení pro zajištění technických přístupů za účelem provádění prací ve výškách.

Profil společnosti

Reference

V naši půjčovně máme DINOLift 160XT od roku 2005.
Je to neuvěřitelné, ale za tu dobu jsme neřešili jediný problém;
přitom z přívěsů je to nejpoužívanější plošina.
Zatížení v koši 215 kg v celém rozsahu vyložení je fantastické. Doposud jsem neměl lepší přívěs.

Bedřich Müller
www.plosiny-muller.cz


Pokud si budeme pořizovata další přívěs, tak zase DINOLift. Důvody jsou zřejmé, pro mě jako majitele stroje je nejdůležitější spolehlivost stroje, spokojenost zákazníka a tím pádem i výkony stroje. Mohu srovnávat se spoustou značek, od Omme až po Teupen a Dino v přívěsech vede - je jednoduchý a spolehlivý při dobrých dosazích a vlastní váze.

Jiří Vodseďálek
www.plosiny-liberec.cz


Jsme společnost, která se zabývá pod názvem SICO pronájmem pracovních plošin a manipulátorů již od roku 1996. Za období naší existence jsme se stali jednou z největších a nejvýznamnějších společností v daném oboru s celoplošnou působností v rámci ČR. V současnosti máme na našich jednotlivých provozovnách k dispozici několik desítek plošin a manipulátorů všech kategorií. Samozřejmě mezi nimi nemůžou chybět i stroje od prestižního finského výrobce DINOLift. Před lety jsme první kusy pořídili spíše ze zvědavosti, abychom mohli vyzkoušet jejich užitné vlastnosti a kvality v konkurenci jiných výrobců zastoupených v sortimentu naší půjčovny. Po náročném několikaletém provozu mohu s radostí konstatovat, že tyto stroje víc než obstály a na základě těchto zkušeností dokonce aktuálně rozšiřujeme jejich zastoupení v našem sortimentu o zcela nové modely. Spolehlivost, technické parametry, uživatelská příjemnost v součinnosti s jednoduchou konstrukcí jsou vlastnosti, pro které si pracovní plošiny DINOLift získaly sympatie našich dlouholetých zákazníků, ale i našeho servisního teamu. Vzhledem k výše uvedeným vlastnostem je naše mladá flotila strojů DINOLift v půjčovně SICO velmi vytížena a rozhodně tyto stroje nezůstávají dlouhodobě „přikrčené“ někde v koutku našich jednotlivých provozoven čekajíce na zakázky.

SICO RENT
Viktor Bělov
www.sico.cz


Od té doby co jsem si půjčil DINOLift 160XT nechci na pronájem jinou plošinu.
Dostanu se všude kam potřebuji a přitom nepotřebuji přívod 230V.
Jiná plošina by pro stejný účel musela být min. o 3m vyšší a tak v podstatě ještě ušetřím.

ARTES Frýdek-Místek

 

Názory

Chtěli jsme koupit 2 až 3 plošiny DINOLift, ale nemůžeme.
Ne proto, že cena je vysoká ale proto, že všichni by si chtěli půjčovat jen DINO a naše "Modré" by nám stály.
Snad až je nebude mít cenu opravovat; to nebude trvat zase tak dlouho...

Majitel půjčovny s několika "Modrými"