O společnosti

Společnost ČEVAS group s.r.o. zahájila v roce 2004 spolupráci s jedním nejvýznamnějších výrobců teleskopických pracovních plošin, finskou firmou DINOLift. Námi dodávané plošiny  DINOLift  si získaly své příznivce zejména z řad půjčoven pracovních plošin a firem pro které je výkon a spolehlivost hlavním kritériem výběru. V této obchodní strategii jsme se rozhodli pokračovat i v dalších letech a proto v roce 2008 jsme rozšířili nabídku plošin o nůžkové a kloubové samohybné plošiny americko-britské firmy SNORKEL.

Ne všechny technické přístupy jsou dosažitelné ze země a proto od roku 2008  vycházíme vstříc požadavkům i těchto zákazníků a rozšiřujeme nabídku o  závěsné pracovní plošiny, závěsné sedačky a jiné „speciálky“ od francouzské firmy FIXATOR u kterých je výkon, kvalita a bezpečnost standardem.

Zákazníkům s menšími nároky na výkon a mobilitu, kteří přesto chtějí investovat do kvality a pracovat ve výškách bezpečně, nabízíme od roku 2010 hliníkové žebříky, pojízdné plošiny a věže od Italsko-polské firmy FARAONE.

Samozřejmostí jsou komplexní servisní služby na všechny námi dodávané zařízení, revize, školení obsluhy a finanční služby.

Kvalitu našich služeb podtrhuje zavedení systému jakosti ISO 9001 od roku 2001 a několik dalších oprávnění k činnosti vydaných přímo zkušebními orgány.

Našim cílem je spokojený zákazník, který se k nám bude vracet.

Mezi naše nejvýznamnější klienty patří:

 • SICO Plošiny Praha
 • Plošiny Tomášek Ústí nad Labem
 • Ramirent
 • Cramo
 • Libros Ostrava
 • JYSK ČR
 • JYSK SK
 • ROUZZ Piešťany

NOVINKY V NABÍDCE

Mimořádna akce na žebřík SMLT/250

Mimořádna akce na žebřík SMLT/250

15.11.2021

Nabízíme žebřík SMLT/250 za mimořádných 23.990 ,- Kč bez DPH. z původní ceny 32.890,- Kč s DPH V případě zájmu volejte na číslo: +420 736 138 632 nebo pište na email: mkoutny@cevas.cz

Pásová plošina do naší flotily.               https://www.youtube.com/watch?v=6qtf-EqH3fA

Pásová plošina do naší flotily. https://www.youtube.com/watch?v=6qtf-EqH3fA

2.8.2021

V dubnu jsme se rozhodli na koupi nového stroje do naší flotily plošin. Jedná se o pásovou plošinu, kterou zákaznící z hor a okolí hodně poptávali. Jedná se o typ DINO 220XTC. Pracovní výška až 22 metrů při nosnoti 215kg. Stranový dosah až 11 metrů při nosnosti 80kg. Určeno pro nejnáročnější pracoviště. Vynikající stoupavost 43%. Automatická nivelizace podvozku, ustavení ve svahu s rozdílem až 16 °. Pro vnitřní použití: elektromotor a bílé pásy nezanechávající stopy. Servisní místa jsou snadno dosažitelné

Účast na projektu Kafira ops Frýdek místek - pomáháme zrakově postiženým lidem

Účast na projektu Kafira ops Frýdek místek - pomáháme zrakově postiženým lidem

29.4.2021

Už 3 roky se účastníme sociálního projektu, při financování aut organizacím, které pomáhají lidem v těžkých životních situacích jako je např. zrakové postižení, dětské domovy, osoby s mentálním postižením v kombinaci s tělesným, smyslovým a duševním onemocněním. Děkujeme za Vaší práci

Zaujali jsme Vás naší nabídkou? Obraťte se na nás. POPTÁVEJTE ZDE

Plošina DinoLift na Lysé hoře

Naše plošiny se dostanou i na nejvyšší
horu Beskyd.

1323
m.n.m.